Відкрито Музей учасників бойових дій

У День Захисника України в Пулинах урочисто відкрито Музей учасників бойових дій. Ініціатори його створення – Пулинська регіональна спілка ветеранів АТО. Музей розміщено в приміщенні Центру культури і дозвілля селищної ради (перший поверх).

Осіннього сонячного дня біля Центру культури і дозвілля зібралися всі, хто причетний до заснування музею і просто небайдужі жителі та гості селища.

На відкритті до присутніх звернулися: Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, голова районної ради Анатолій Липко, військовий комісар Валерій Сидорчук, учасники бойових дій, рідні загиблих в зоні АТО й інші.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Захисників України у всіх війнах.

Організатори впевнені, що експозиція музею допоможе побачити і доторкнутися до правдивої історії та подій під час нинішньої війни. А також зберегти пам’ять про кожного героя, хто зробив все заради миру і спокою в Україні.