Дякуємо спонсорам!

Спорт завжди був і залишається гідним уваги. Адже він зміцнює організм, розвиває силу волі та прагнення до перемоги. І це добре розуміють люди, які стали спонсорами команди Пулинської ОТГ.

10-12 жовтня вона захищала честь Житомирської області на Всеукраїнських фінальних змаганнях серед міських об’єднаних територіальних громад, що проходили у м. Вінниці. Серед 16 команд наші спортсмени вибороли почесне друге місце, лише на одне очко поступившись команді-переможцю з Одещини.

Пулинська селищна рада в особі селищного голови Олександра Гаврилюка висловлює щиру вдячність за фінансову підтримку спонсорам (керівникам сільгосппідприємств, ФОП, ПП) громади, які вклали частинку своєї праці у нашу спільну перемогу – це Віталій Гудзюк, Василь Ругаль, Григорій Косташ, Валентина Кордулян, Віталій Власенко, Станіслав Карпінський, Вадим Юзьков та агро-компанія «ILTA».

Лише разом, з надійною підтримкою, ми можемо долати будь-які перешкоди, впевнено йти до успіху.

З вдячністю селищна рада.