«Лине слава козацька з далеких віків»

Дата: 15.10.2019 17:13

12 жовтня в бібліотеці Пулинської селищної ради з читачами середнього та старшого шкільного віку проведено історично-пізнавальну годину «Лине слава козацька з далеких віків».

Завідувачка книгозбірнею Людмила Пашківська ознайомила присутніх з історією українського козацтва.

Приємно було чути, коли під час проведення патріотичної вікторини «Дух козацтва – український дух», діти проявили гарні знання з історії України.

Учасники пізнавальної години мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою «Де козаки там і слава».

За чаєм з солодощами розмовляли про різне: про наше майбутнє, про майбутнє країни, яке залежить від кожного з нас. І це діти добре усвідомлюють. Вони охоче декламували вірші про козаків, про Україну, читали прислів'я на тему козацтва.

Фото без описуОльга Буланова, бібліотекар.