Троїсті музики з Пулин радують своїми виступами

Дата: 15.10.2019 15:55

13 жовтня Троїсті музики з Пулин у складі Івана Іщенка, Романа Яременка та Василя Бернацького супроводжували в Житомирі виступ школи козацького вишколу «Стрибожі правнуки».

Керівник школи козацького вишколу – керівник гуртка КЗПО «Центру дитячої та юнацької творчості» Володимир Лисюк. Він щорічно у День Українського козацтва зі своїми вихованцями проводить виїзні виступи. Не став винятком і нинішній рік. «Житомиряни та гості міста мали можливість почути «живу» музику та підспівувати українських пісень», - розповідає директор школи мистецтв селищної ради Василь Бернацький.

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, Пулинський музичний кавер-гурт «PUP DANCE» виступив у с.Івановичі, де відзначали День села. Учасники гурту – Віктор Куліковський, Василь Бернацький, Роман Яременко та Артем Федорович подарували присутнім низку українських народних та сучасних пісень. У концертній програмі також брали участь маленькі артисти – Божена та Зоряна Бернацькі.