Шановні наші Захисники!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня ми вшановуємо усіх тих, хто, виконуючи свій патріотичний обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту незалежності та цілісності держави.

Це свято Захисників України усіх часів.

Українське козацтво, яке є уособленням національного характеру – гідний взірець для молоді, яка доводить свою вірність єдиній соборній державі – Україні, відстоюючи її вже в наш час у жорстоких боях на Сході.

Учасники бойових дій є прикладом патріотизму, мужності, сили та героїзму в нелегкі для країни часи.

Від усього серця бажаю Захисникам України міцного здоров’я, бадьорості духу, родинної злагоди, радості й добра!

Ви наша гордість!

З повагою Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.