Визначали цілі розвитку шкільної освіти та можливі кроки їх досягнення

Дата: 09.10.2019 17:14

9 жовтня на базі ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. представниками Київської школи економіки проведено стратегічну сесію «Розвиток шкільної освіти в ОТГ: цілі та шляхи досягнення».

Слід зазначити, що Пулинська ОТГ – одна з 12 громад України, яка за результатами відбору стала учасником менторської програми в рамках проєкту «Розвиток спроможної освітньої мережі в ОТГ» (проєкт триває з травня 2019 р).

Учасниками цього заходу стали працівники відділу освіти селищної ради, в. о. старост громади, директори шкіл, вчителі, батьки та учні. Присутніх вітала начальник відділу освіти Наталія Опанащук, яка також презентувала аналіз освітньої мережі в ОТГ.

Про формат роботи інформувала менторка з Києва Христина Голинська. У ході заходу його учасники поділилися на групи, що в подальшому так і працювали. Йшлося про очікування від шкільної освіти, формування мапи очікувань, досягнення цілей розвитку шкільної освіти в ОТГ. Іншими словами: на проблему дивилися очима педагогів, батьків, учнів, старост громад, спільно шукаючи шляхи вирішення.

Як зазначила Христина Голинська: «Всі робочі групи успішно справилися зі своїми завданнями».

Підводячи підсумки, Наталія Опанащук подякувала учасникам стратегічної сесії та висловила надію на подальшу співпрацю.