Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ!

Дата: 08.10.2019 15:21
Кількість переглядів: 781

Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто навязує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, скарбниця новітньої історії України.

Фото без описуП’ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності й дружбу. Наші фільми надихають молодь на патріотичну творчість. Написання творів, віршів, малюнки для Захисників України – це важливе продовження патріотичного виховання.

Згідно державного посвідчення Державного агентства України з питань кіно, індекс визначення умов розповсюдження/демонстрування – «ЗА», без вікових обмежень. Шість національних фільмів знято без залучення коштів Держкіно, УКФ, без залучення коштів платників податків.

Щороку протягом золотого жовтня військові, резервісти, учасники бойових дій, їхні родини та сотні тисяч українців, готуючись святкувати і вшановувати Захисників України, потребують побачити прекрасне кіно. Тому протягом усього місяця, демонстрація нашого ексклюзивного спецпроекту до Дня Захисника України, який відзначається 14 жовтня, стане дійсно жаданою інформаційною подією українців. (6 грудня День Збройних Сил України – у срібному груді протягом місяця глядачі чекають на прекрасне кіно).

Чудова сучасна музика – Орест Лютий, гурт «Крихітка» та Katya ChillyGroup, цікаві і дотепні історії Воїнів. Багато військової техніки, робота танкістів, ЗУшників, мінометників, артилеристів, РПГшників, птуристів, саперів, мінерів, зв’язківців, лікарів, водіїв. Унікальна робота на війні авіаторів різних спеціальностей Повітряних Сил ЗСУ. Вперше в історії українського документального кінематографа детальна оповідь як авіатори захищали рідну землю в окопах на передовій! Любов, дружба, детектив, війна і мир – життя в цих стрічках. Стилістика фільмів не напружить, а розрадить і життєствердно надихне глядацьку аудиторію різного віку та статі телеглядачів.

«Позивний Зеніт. Фільм 1» (хр:49,44 хвилини) Початок війни. Осінь 2014 року. Унікальне явище – авіатори навчились і стали піхотою. Вогнева підтримка ДАП, виведення з позиції ЗРК «Бук», обстріл першої ротації добровольців Повітряних Сил градами у Тоненькому, організація КПП в напрямку Спартак-Авдіївка, емоційно-психологічні враження бійців.

Молоді, освічені і по-життю веселі герої фільму з позивними Молоко та Ювелір розповідають, як вперше опинились під ворожими обстрілами, як вижили, як повернулись до матусь. Старші побратими оповідають, як добували воду для підрозділу в степу Авдіївки. Яскраво і детально переповідають про дружбу, плани на любов після повернення з фронту та психо-емоційну реабілітацію на мирній території. Багато відео з окопів і оповіді бійців Польщі, лікаря Кліма, мобілізованого Сома, доброго і люблячого командира Санти – надихають юних і дорослих глядачів цінувати своє щоденне життя і шанувати Захисників та один одного.

«Позивний Зеніт. Фільм 2» (хр:52,48 хвилин) Перша зима війни на передовій, 2014 рік. Боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з батальйоном Оплот, який утримував шахту Бутівка, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні.

Юний зв’язківець з позивним Монах розповідає про дротовий зв’язок, тапік, який неможливо прослухати ворогові, а його командир Гуру уточнює, як Монах постійно лагодив кілометри розірваних після ворожих обстрілів дротів. Адже зв’язок на війні – це життя. Ніжна і щемлива оповідь Француза, Монаха та інших бійців про скарб – дитячі малюнки! Історія романтичного кохання і загибелі Івана Бенери, військовослужбовця з Криму. Багато унікальних деталей, які викликають посмішку і змушують затамувати подих від гордості за наших Захисників.

«Позивний Зеніт. Фільм 3» (хр:54,54 хвилин) «Хочете жити? – Воюйте!». Утримання позиції Зеніт третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ та десантниками в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників.

Унікальна маловідома історія, як українські Воїни утримали широку лінію фронту під Авдіївкою, розказана Добрим, Яциком, Штілем, Веслом та іншими. Як по коліна у болоті відбили атаку ворога з чисельною перевагою на броні, як молодий рпг-шник Сокіл врятував свій пост, а пост – це люди, їхні життя і сім’ї. Добрий просто для сприйняття розповідає про оборонну доктрину української армії. У стрічці сплетені детальні картини бою: відео, фото, емоційні розповіді. Гумор, сум, радість перемоги: «За що ми стоїмо, за що ми боролися – Прапор, Гімн, Україна та українці!» А ще історії окопного побуту взимку: як прали і сушили одяг, як обігрівалися...

«Позивний Зеніт. Фільм 4» (хр:53,22 хвилин) Весна 2015 року. Самовіддана служба молодих медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції «Зеніт» з батальйоном «Київська Русь», підступний розстріл на Паску п’яти бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції «Зеніт», бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту.

«Ребятушки, только не бросайте!» - слова, які врізались в память бійця з позивним Рись, почуті від місцевого населення прифронтової зони. «Недавали підходити до пораненого, поливали вогнем» - одна з подій, яка врізалась в память молодому лікарю Доджу. «На войне без шутки нельзя» – емоції, які допомагали триматися Кабану, Батону та їх побратимам. Щасливий порятунок Іспанця і Крама з вогняної пастки під час обстрілу. Пізнавальні кадри роботи пкм-щиків, зу-шників...

«Позивний Зеніт. Фільм 5» (хр:54,01 хвилин) Літо в окопах 2015 року. Запобігання проникненню на позицію «Зеніт» диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими «каруселями» противника, взаємодія бійців ПС ЗСУ з бійцями ДУК «Правий сектор», бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота «Чорного тюльпану» на території позиції та поряд.

Жорж – сапер, Махор – мінер. Юнаки вчилися заміновувати і розміновувати позицію без карт мінних полів. Як співпрацювали з розвідниками в чистому полі на очах у ворога, як допомагали місцевому населенню з розмінуванням домівок. Жорж і Махор дотепно й з гумором розповідають про свою таку важливу і небезпечну роботу. Наочна оповідь було/стало про те, як ворожі обстріли змінили ландшафт позиції, принесли розруху, але дух українських Воїнів залишився незламним.

Позиція «Зеніт» завжди була і буде під українським стягом!

Фільм«ВОЇНИ ДУХУ» ЧЕСТЬ  ВІРНІСТЬ  БРАТЕРСТВО

про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони ДАП

Національний фільм «ВОЇНИ ДУХУ» фільм-документ, фільм-хроніка. Розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху в новому терміналі ДАПу, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас. Душевний та життєстверджуючий, озвучений музикою українських виконавців Орестом Лютим та Katya ChillyGroup. Не містить сцен насилля та жорстокості.

Згідно державного посвідчення Державного агентства України з питань кіно, індекс визначення умов розповсюдження/демонстрування – «ЗА», без вікових обмежень.

«ВОЇНИ ДУХУ» (хр:48,47 хвилин) Взірець, як залишатись людяними і незламними у доленосній ситуації. Воїни виходили з аеропорту по-різному. Загиблі стали Героями, які не вмирають. Ті, хто вижив в епіцентрі вибухів, – проривались через метеостанцію до життя. Інші, рятуючи поранених побратимів, - потрапили у полон. Повернувшись на мирну територію, до своїх родин, бійці шукали і знаходили кожен свій вихід із психологічної ситуації. «Всі виходи – Allgates» – відкриті для наших Воїнів-Переможців, для наших ВОЇНІВ ДУХУ. Фільм створений з мудрістю та силою українського жіноцтва.

Троє головних оповідачів стрічки стримано і емоційно водночас, зрозуміло для дітей і дорослих, сильно та красномовно навіть з гумором розказують пережиті факти. Про перебування у ворожому полоні говорять, оберігаючи емоції дітей, жінок та чоловіків.

Національний колорит фільмів: українська музика, символіка, нагадування про історію української визвольної боротьби, яка живе в сучасному українському народі, доповідь про оборонну доктрину української армії, патріотизм і мужність Захисників України – підносить імідж України в світі, гуманістично ідентифікує українську націю, славить український ВОЇНІВ як професіоналів. Фільми проекту «КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ» є однозначним доказом важливості всебічної підтримки України, допомоги в реабілітації ВОЇНІВ, правової роботи щодо захисту держави України в ООН, Гаазькому трибуналі та інших світових інституціях, де вершиться боротьба за права і свободи України супроти злочинних дій країни-агресора РФ.

Фільми проекту «КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ» демонструють арт-спільноті сучасне мистецтво української військової публіцистичної документалістики. Мінімум закадрових текстів, майстерне поєднання реального відео з бойових позицій, щирі людяні і водночас професійні висловлювання ВОЇНІВ, музичний супровід – бандура, українські народні мотиви, аутентичний жіночий спів, як символи української народності, української Землі-Берегині, звуки вибухів та пострілів, радіопереговорів з позицій, – створюють унікальний ефект присутності, співпереживання. Фільми «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ» звертаються до сердець, душ і умів глядачів, як наслідок – перемога здорового глузду.

П’ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ», фільм «ВОЇНИ ДУХУ» та автори і режисери - Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово-патріотичного виховання молоді; внесок у розвиток вітчизняного документального кіно, високу професійну майстерність, яка відображує діяльність сектору безпеки та оборони держави; популяризації проходження військової служби та висвітлення героїчних вчинків військовослужбовців Високомобільних десантних військ ЗСУ; за активну патріотично-просвітницьку роботу спрямовану на підвищення та утвердження гідного іміджу Повітряних Сил ЗСУ, рівня патріотичного виховання молоді, висвітлення подій та участі військовослужбовців під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

Трейлер фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

https://www.youtube.com/watch?v=NKH3lK2jrYY

Трейлер 5 фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»

https://www.youtube.com/watch?v=8ozigjjtS2o

 

З повагою, Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська,

тел.: +380672301340,e-mail: ukrannatan@gmail.com

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь