Пам’яті Павла Воєводи

Дата: 07.10.2019 11:46

5 жовтня на стадіоні «Колос» ДЮСШ селищної ради відбувся традиційний футбольний турнір пам’яті лікаря-хірурга Пулинської ЦРЛ Павла Воєводи. У ньому взяли участь три команди медиків: з м. Житомира, Новоград-Волинського та смт Пулини.

Фото без описуУчасників спортивного заходу, на який прибули голова профспілкового комітету медичних працівників Житомирщини Алла Супряга, голова обласної організації товариства "Спартак" Борис Шевчик, депутат обласної ради Тарас Собко, привітав очільник Пулинської ОТГ Олександр Гаврилюк.

У напруженій боротьбі наші медики виграли у команди Новоград-Волинського з рахунком 2:0 і поступилися житомирянам з рахунком 1:0. А команди гостей між собою зіграли внічию.

Місця розподілились наступним чином:

- І – вибороли медики з м. Житомира;

- ІІ – смт Пулини;

- ІІІ – м. Новоград-Волинський.

Фото без описуФото без описуПеред початком турніру присутні відвідали кладовище, де поховано Павла Воєводу. До пам’ятника поклали живі квіти.