Заходи до Дня усиновлення

Дата: 02.10.2019 15:10

Усиновлення в нашій країні визнане пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У рамках відзначення Дня усиновлення в Пулинах проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Подаруй дитині родину» з використанням роздаткових інформаційних матеріалів.

Фото без описуАкцію провели спеціаліст І категорії з питань захисту дітей відділу гуманітарного селищної ради Тетяна Андрійчук спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації. Такі заходи допомагають у подоланні стереотипів та інформуванні громадян про маленьких українців різного віку, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

У ході заходу відбувся флешмоб «Усиновлення дитини-це щастя, а не таємниця».

Відділ гуманітарний селищної ради звертається до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!!!