«У срібнім сяйві прожитих років»

Дата: 02.10.2019 11:04

Якщо молодість життя можна порівняти з весною, то пора осені – це пора людей старшого та похилого віку. І у перший день жовтня ми відзначаємо День мудрих і зрілих; сивочолих і поважних; багатих роками і загартованих життям – День людей похилого віку.

Спеціалісти відділу гуманітарного Пулинської селищної ради, бібліотекар Ольга Буланова та директор школи мистецтв Василь Бернацький з осінніми квітами та щирим добрим словом завітали цього дня до Будинку для вдів. «У срібнім сяйві прожитих років – під такою назвою було проведено годину спілкування. Юні читачі селищної бібліотеки Софійка Козачок та Віра Панченко дарували бабусям зворушливі поезії, а маленька «зірочка» Божена Бернацька – пісенні сувеніри. Зустріч вийшла щирою, по-родинному теплою. Коли життя іде на схил, найпростіші радощі стають найдорожчими. Надзвичайно красиві своїм золотим віком і багаті прожитими роками – такими ми побачили жінок, що проживають в Будинку для вдів. Вони, ніяковіючи, розповідали про себе; чуттєво реагували на виступ дітей; із задоволенням підспівували Василю Бернацькому, який подарував їм пісні з їх молодості. І запрошували приходити до них частіше.

Така зустріч ще раз переконала всіх: робити добро людям дуже приємно і дуже просто. Пам’ятаймо про це завжди.

Відділ гуманітарний Пулинської селищної ради