У День людей похилого віку

Дата: 01.10.2019 14:55

Першого жовтня відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Саме у цей день Пулинською селищною радою проведено благодійну акцію «Спіши творити добро».

Турбота про людей похилого віку – справа усіх нас, адже саме на їхні плечі лягли важкі роки випробування. Люди старшого покоління навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави. Вони зберегли найкращі національні традиції. Сьогодні ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося їм пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які пронесли через все своє життя.

На території смт Пулини, сіл Буряківка та Веселе проживає 16 людей, яким виповнилося 90 і більше років. Це Поліна Боярчук (1929 р.н.), Володимир Войтенко (1929 р.н.), Марія Висоцька (1926 р.н.), Олексій Валенкевич (1926 р.н.), Ольга Волощук (1926 р.н.), Федора Зарицька (1926 р.н.), Петро Корнійчук (1927 р.н.), Варвара Косенко (1929 р.н.), Олександр Козачок (1927 р.н.), Марія Коркушко (1928 р.н.), Тетяна Луфиренко (1928 р.н.), Антоніна Матердей (1927 р.н.), Віра Нечипоренко (1929 р.н.), Василь Пуренко (1926 р.н.) з смт Пулини, Володимир Кучер (1928 р.н.) з с.Буряківка та Улита Кузніцова (1924 р.н.) з с. Веселе. Щоб привітати зі святом та вручити продуктові набори, до них завітав селищний голова Олександр Гаврилюк та представники ради: начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук та провідний спеціаліст відділу гуманітарного Марина Остапчук.

Нашим довгожителям побажали міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра та активного довголіття.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуЛюди похилого віку щиро дякували працівникам селищної ради за вітання та турботу про них.