Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Очеретянська «Берегиня» зустрічала гостей

27 вересня в Будинку культури с. Очеретянка за участі селищного голови Олександра Гаврилюка відбувся семінар клубних та бібліотечних працівників на тему: «Організація роботи любительських об’єднань та клубів за інтересами в закладах культури Пулинської ОТГ». Перед його початком учасники відвідали музей, що діє на території місцевої ЗОШ – філії ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

   Начальник відділу гуманітарного селищної ради Георгій Андрійчук, відкриваючи семінар, поінформував про роботу закладів культури за 9 місяців поточного року. Про благоустрій прилеглих територій, стан приміщень, готовність закладів до роботи в осінньо-зимовий період йшлося у виступі директора Центру культури і дозвілля Віктора Саюка. Як готуються до огляду-конкурсу сімейних колективів (родинної творчості), роботу любительських об’єднань та клубів за інтересами розповіла головний спеціаліст відділу гуманітарного Лариса Громська.

У ході семінару бібліотечні працівники (смт Пулини та с.Івановичі) обмінялися досвідом роботи. А учасниці об’єднання «Берегиня», що діє при Очеретянському БК, презентували святкове засідання. Жінки, вишиваючи, співали, кожна розповідала про своє захоплення.

Захід проходив у вбраному вишиванками (скатертини, образи, картини, серветки) закладі культури. Щирі, зігріті любов’ю пісні до матері, родини, рідного краю наповнювали душу трепетом, глибокими почуттями.

Підводячи підсумки, Олександр Гаврилюк наголосив, що Очеретянський БК є показником, як треба працювати, за що їм велика подяка і шана. Таку роботу і екскурсію до музею можна демонструвати й іншим громадам.

Директор БК Алла Терещенко подякувала учасницям «Берегині» та спонсорам, котрі підтримують матеріально проведення мистецьких заходів у селі.

 « повернутися до списку новин