29 вересня – Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 27.09.2019 09:32

Бути вихователем закладів дошкільної освіти – високе покликання і глибока повага. Від мудрості керівника дошкільного закладу, його педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини, майбутніх патріотів нашої держави.

Фото без описуЯ вітаю з професійним святом працівників, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Безперечно, що Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців дитсадків у день радості та щастя.

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Пулинської громади! Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Міцного Вам здоров’я, натхнення, любові, здійснення усіх мрій та сподівань.Фото без опису

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.

.