У Новоград-Волинському проходять навчальні збори

Дата: 25.09.2019 16:06

З 19 по 28 вересня у м. Новоград-Волинський проводяться навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними. Наразі там перебувають 16 чоловіків з Пулинської ОТГ. А саме:

- Кошелівський старостинський округ – Василь Таргонський, а список очолив в. о. старости Станіслав Климчук;

- Івановицький старостинський округ – Роман Лісіцький;

- Пулино-Гутський старостинський округ – Леонід Бенедюк, Микола Соболівський, Віктор Олійник;

- Очеретянський старостинський округ – Микола Рудаков, Віктор Рижук;

- Пулинська селищна рада – Олег Рижук, Володимир Адамович, Сергій Пашковський, Олександр Шкварун, офіцери Дмитро Кужіль та Сергій Осіпчук.

Всього по району на навчальні збори було направлено 42 військовозобов’язаних та резервістів, в т.ч. з Пулинської громади – 16 (38,1%).

Працівники Пулинського райвійськкомату наголошують, що військовозобов’язані, яким були вручені повістки, і вони не з’явилися за вказаною адресою, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

За інформацією організаторів зборів – Житомирського обласного військового комісаріату, впродовж десяти днів учасники зборів пройдуть усі етапи військової підготовки, покращать свої знання та навички з тактичної, спеціальної, вогневої та інженерної підготовки.

Усіх військовозобов’язаних, які залучені до проведення навчальних зборів, забезпечили речами, їжею та всім необхідним.

Під час перебування на зборах резервістам гарантується збереження місця роботи, займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності, а також вони будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, соціальний пакет та фінансові виплати - згідно з чинним законодавством.