Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

ПОЇЗДКА НА ФЕСТИВАЛЬ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»

ІІ обласний фестиваль патріотичної пісні «Червона калина» цими вихідними відбувся на радомишльщині. Природа була на боці організаторів, подарувавши гарний сонячний день. Фестивальна програма проходила в мистецькому маєтку «Ставки» - затишному і мальовничому місці, в теплій і дружній атмосфері: гості свята мали змогу милуватись прекрасними виробами народних ремесел, які були розміщені на імпровізованій алеї майстрів;  присутніх частували козацьким кулішем та стравами національної кухні; вразила виставка раритетів періоду української національної революції з колекції «Музею родини Шереметьєвих».

      Спеціальні гості свята – оркестр легендарної 95-ї десантно-штурмової бригади. Півгодинний концерт військового оркестру розпочав фестиваль добіркою патріотичних пісень та попуррі із репертуару сучасних українських виконавців.

      Взяти участь у концертнiй програмi завiтав і народний аматорський чоловічий ансамбль «Промінь» Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради. Наші аматори виконали блок козацьких пісень. Доказом професіоналізму та козацької енергії нашого колективу стали бурхливi оплески, щира підтримка глядачiв та подяка і сувеніри від організаторів.

 

  Відділ гуманітарний Пулинської селищної ради« повернутися до списку новин