ПОЇЗДКА НА ФЕСТИВАЛЬ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»

ІІ обласний фестиваль патріотичної пісні «Червона калина» цими вихідними відбувся на радомишльщині. Природа була на боці організаторів, подарувавши гарний сонячний день. Фестивальна програма проходила в мистецькому маєтку «Ставки» - затишному і мальовничому місці, в теплій і дружній атмосфері: гості свята мали змогу милуватись прекрасними виробами народних ремесел, які були розміщені на імпровізованій алеї майстрів;  присутніх частували козацьким кулішем та стравами національної кухні; вразила виставка раритетів періоду української національної революції з колекції «Музею родини Шереметьєвих».

Спеціальні гості свята – оркестр легендарної 95-ї десантно-штурмової бригади. Півгодинний концерт військового оркестру розпочав фестиваль добіркою патріотичних пісень та попуррі із репертуару сучасних українських виконавців.

Взяти участь у концертнiй програмi завiтав і народний аматорський чоловічий ансамбль «Промінь» Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради. Наші аматори виконали блок козацьких пісень. Доказом професіоналізму та козацької енергії нашого колективу стали бурхливi оплески, щира підтримка глядачiв та подяка і сувеніри від організаторів.

Відділ гуманітарний Пулинської селищної ради