Будьмо охайними!

Від прибирання до прибирання узбіччя доріг та зупинки громадського автотранспорту знаходяться в жахливому стані. Так немає бути. Тому 9 вересня працівники селищної ради прибрали узбіччя дороги від Пулин до траси Київ-Чоп і зупинку.

Найбрудніше було на зупинці, де люди чекають транспорту на Пулини: кучі пластикових пляшок, стаканчиків, недопалки, обгортки з цукерок та морозива, використані серветки та інший непотріб. Усе це нашим працівникам довелося збирати. А Валентина Кардаш навіть замела територію зупинки, яка знову стала чистенькою і охайною.

Фото до прибирання.

Прохання до людей: будьте охайними, не смітіть не кидайте під ноги недопалки! Хіба ж не приємно постояти чи посидіти у чистому місці, ніж думати, куди б краще стати ногою.

Це стосується і узбіч доріг. Приємно дивитися, коли навколо чисто.

Фото після прибирання.