Порадували гарними спортивними результатами

Дата: 09.09.2019 12:39

7 вересня за підтримки Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА, відділення НОК України в області, ГО ЖТО ВФСТ «Колос» на базі Житомирського агротехнічного коледжу було проведено Колосіаду кращих сільських спортсменів пам'яті К.К.Марчука, обласних спортивних ігор серед ветеранів пам'яті О.М.Дідовця та пошукових змагань під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?».

У змаганнях «Хто ти, майбутній Олімпієць?», які відбулися на базі Житомирського агроколеджу, взяли участь вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Пулинської селищної ради.

Змагання проходили з 10 дисциплін. За команду ДЮСШ виступали такі спортсмени: Назар Мороз, Дмитро Степанчук, Алла Зелінська, Даша Опанащук, Михайло Матвеєв (учні ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.), Людмила Панченко, Ілля Костриця (Вацлавпільська гімназія).

Із 9 команд-учасниць вихованці ДЮСШ вибороли І загальнокомандне місце.

Директор Пулинської ДЮСШ Роман Павлюк дякує спортсменам за показані високі результати та вчителям фізичного виховання – О.С.Прохоренку та В.А.Рижуку за гарну підготовку своїх учнів.

Фото без описуФото без опису

Команда Пулинської ОТГ серед ветеранів та молоді взяла участь у чотирьох видах спорту. А саме: гирьовий спорт, армреслінг, перетягування канату, легкоатлетична естафета.

Збірна команда ветеранів досягла таких результатів: гирьовий спорт – ІІ загальнокомандне місце, армреслінг – ІІ, перетягування канату – ІІІ місце.

Збірна команда молоді: гирьовий спорт – І місце, армреслінг – ІІ, перетягування канату та легкоатлетична естафета – ІІІ-і місця.

Пулинська місцева організація ВФСТ «Колос» дякує всім учасникам за гарні результати і бажає надалі радувати нашу громаду високими спортивними досягненнями.

Фото без описуМихайло Шакура, голова ВФСТ «Колос».