Тренінг: навчання, запитання, відповіді

Дата: 05.09.2019 16:51

5 вересня в приміщенні селищної ради відбувся тренінг: «Вимоги до заповнення форми пропозиції ідеї проекту до Стратегії розвитку та написання грантових заявок» за участі радника з регіонального розвитку Житомирського ВП ЦРМС Георгія Федорука.

Фото без описуЗ вступним словом про актуальний стан збору ідей проектів до Стратегії розвитку ОТГ виступив селищний голова Олександр Гаврилюк.

Про планування та проектний цикл, стратегію та типи проектів, підготовку та подання проектної заявки на отримання фінансування інформував Георгій Федорук.

Учасники тренінгу – працівники селищної ради, начальники та спеціалісти структурних підрозділів ради, в.о. старост старостинських округів, керівники громадських організацій, активна молодь поділилися на групи, які навчалися готувати проектні заявки, затим презентували їх.

У ході презентації написаних заявок обговорено їх слабкі та сильні сторони, вказано на подальші кроки в напрямку стратегічного планування.