Держпродспоживслужба анонсує проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин

Дата: 03.09.2019 09:04

Спеціалісти управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії ГУ ДПСС в Житомирській області інформують мешканців Житомирщини про початок проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин (вовків, лисиць, в т.ч. безпритульних собак).

Зазначена кампанія проводитиметься відповідно до Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України № 70 від 28 серпня 2019 р. щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких мясоїдних  тварин з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Житомирської області протягом вересня-жовтня. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину, буде здійснюватись повітряним методом (літак, гелікоптер) з аеродрому у м. Малин. Загалом кампанія розпочнеться у Житомирській області – орієнтовно з 5 по 20 вересня.