Вшанували пам'ять захисників України

Дата: 30.08.2019 09:55

29 серпня в країні офіційно відзначали День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Фото без описуПредставники Пулинської селищної ради, відділу освіти, райдержадміністрації, військового комісаріату, мати загиблого – Світлана Ковнацька побували на селищному кладовищі, де поховано захисника нашої держави Сергій Ковнацького. До пам’ятника герою поклаено квіти.

Працівники Кошелівського старостинського округу віддали шану полеглому учаснику АТО, земляку Олександру Чернявському.

Як відомо п’ять років тому, 29 серпня, розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Вічна слава героям! А ми маємо пам’ятати про їхні подвиги і вшановувати пам'ять полеглих.