Серпневий форум освітян Пулинської громади

Дата: 29.08.2019 17:00

28 серпня відбувся форум освітян Пулинської ОТГ. Педагогів вітав селищний голова Олександр Гаврилюк, депутат обласної ради Тарас Собко, начальник відділу освіти Наталія Опанащук, яка представила молодих вчителів, що поповнили педагогічну «родину» громади.

Це вчитель початкових класів ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Ірина Пех, завідувач Зеленополянським ЗДО «Стежинка» Наталія Криницька, асистент вчителя ОЗЗСО Пулинської ЗОШ Лілія Ковальчук.

Фото без описуФото без описуПочесну Грамоту, за дорученням обласної ради, Тарас Собко вручив директору Пулинської ЗОШ Зої Лисюк.

Зі звітом «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи» виступила начальник відділу освіти Наталія Опанащук, яка проаналізувала мережу закладів загальної середньої освіти громади, доповнюючи сказане слайдовою презентацією.

Своїм досвідом та думками з присутніми поділилися директори: ЗДО №2 «Сонечко» (смт Пулини) Віра Галушка, ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Зоя Лисюк, КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Віта Голомах, КЗПО «Центру дитячої та юнацької творчості» селищної ради Оксана Василенко.

Виступаючі занепокоєні тим, що зменшується народжуваність, відповідно і кількість школярів, не вистачає педагогічних кадрів.

«Незважаючи на те, що триває капітальний ремонт приміщення Пулинської ЗОШ, - зазначила її директор З.А.Лисюк, - ми готові прийняти учнів у першу зміну».

Педагогам побажали міцного здоров’я, натхнення, успіхів у праці та достойних зарплат. Щоб робочий день був плідним, а вихідний – радісним.

Учасників форуму своїми виступами порадував «Зразковий хореографічний колектив «Колорит».