Змагалися спортсмени Пулинської ОТГ

У День Незалежності України на селищному стадіоні відбулася спартакіада в рамках старостинських округів. А передував тому символічний забіг в пам'ять загиблим воїнам АТО «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

На святковий захід, в якому брали участь пулинчани і пулинчанки, прибули спортсмени з усіх шести старостинських округів. Результати змагань були такими:

- футбол: І місце - команда ФК «Пулини», ІІ – Івановицький старостат, ІІІ – Пулино-Гутський;

- волейбол: І місце – чоловіча команда смт Пулини, ІІ – жіноча «Пулинчанка», ІІІ – Ялинівський старостинський округ.

Серед гирьовиків перемогу святкував Давид Габріадзе (смт Пулини), перетягування канату – Очеретянський старостат, шахи – Олександр Боярчук (смт Пулини), шашки - Людмила Панченко (с.Пулино-Гута).

У загальнокомандному заліку перше місце виборола команда смт Пулини, ІІ – Очеретянський, ІІІ – Івановицький старостинський округ.

Хтось у цих змагання став переможцем, комусь не вистачило спортивного запалу – такі вже закони спорту, а головне, що люди зустрілися, поспілкувалися, відчули себе частинкою великої спортивної сім’ї Пулинської об’єднаної територіальної громади.