Свято, яке запам’ятається надовго

Дата: 23.08.2019 23:33

У День Державного Прапора України, 23 серпня, Кошелівка відзначала День старостинського округу. Крім традиційного – вітань, нагородження переможців номінацій, дитячих розваг, концертної програми, мешканці округу отримали чудовий подарунок – футбольне поле зі штучним покриттям, яке споруджене за кошти державного та селищного бюджетів.

Фото без описуЧесть розрізання червоної стрічки було надано очільнику Пулинської громади Олександру Гаврилюку та депутату обласної ради Дмитру Кропачову. Місцевий священик освятив спортивне поле.

Вітаючи присутніх з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України, в. о. старости Кошелівського округу Станіслав Климчук висловив надію, що це спортивне поле допоможе повернути минулу славу місцевій футбольній команді «Прогрес».

До вітального слова також були запрошені: селищний голова Олександр Гаврилюк, представник ТОВ «Діва-Агролан» Вадим Юзьков, депутат обласної ради Дмитро Кропачов та інші.

Пісенні вітання учасникам свята дарували солісти Центру культури і дозвілля селищної ради, народний аматорський колектив «Промінь» на чолі з директором Центру Віктором Саюком, завідувачка Кошелівським БК Ірина Сорокіна, вихованці закладу дошкільної освіти та ведуча Лариса Громська.

Почесними Грамотами селищної ради Олександр Гаврилюк нагородив заступника директора з навчально-виховної роботи Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ірину Красевич, завідувачку АПМСД (с. Кошелівка) Катерину Левицьку, робітника СФГ «Регіна» (с.Сколобів) Сергія Овсієнка. А спортсменам подарував футбольні м"ячі.

Вадим Юзьков відзначив учасників АТО, які захищали наше мирне сьогодення на Сході країни. Це Володимир Бойко, Олег Сірик, Сергій Левицький, Андрій Федосеєнко, Сергій Овсієнко, Сергій Стоніс.

За сприяння агро-компанії «ILTA», розігрувалась святкова лотерея.

Відкриття футбольного поля стало радісною і позитивною подією. Адже на завершення свята, за ініціативи Станіслава Климчука, там було зіграно міні-футбольний матч між місцевими ветеранами 40 та 50+.