Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Змагалися спортсмени ОТГ

Селище Ємільчине 17 серпня стало місцем спортивних змагань для команд з 11 об’єднаних територіальних громад області. У змаганнях взяли участь спортсмени Пулинської ОТГ на чолі з селищним головою Олександром Гаврилюком.

 

Саме там проходив ІІ етап обласних змагань серед об'єднаних територіальних громад за організації та підтримки  ГО  ЖТО ФВСТ «Колос» та обласної ради. Брали участь представники Пулинської, Коростишівської, Лугинської, Іршанської, Ушомирської, Хорошівської, Олевської, Овруцької, Ємільчинської, Курненської, Народицької ОТГ у 6 видах спорту. А саме: настільний теніс, гирьовий спорт (до 78 кг, понад 78 кг), шахи, шашки, футзал, волейбол.

Ці змагання проводяться вперше. Відкрив захід та привітав його учасників голова обласної ради Володимир Ширма.

 

«Організація змагань саме для об’єднаних територіальних громад в умовах децентралізації – є вимогою часу. Та й приємно відзначити, що в наших ОТГ сьогодні створюються умови для занять спортом, для підтримки спорту», - сказав під час відкриття Володимир Ширма.

Гарних ігор, позитивних емоцій, нескореного командного духу, нових перемог у спорті та у житті громад для усіх учасників побажав голова обласної ради і закликав присутніх подавати заявки та братии участь в щорічному обласному  конкурсі «Краща спортивна громада Житомирщини».

Отже, за підсумками змагань такі результати:

- у гирьовому спорті в категорії понад 78 кгІ місце – Пулиниська ОТГ, ІІ – Ушомирська, ІІІ – Лугинська; в категорії до 78 кг І місце – Ємільчинська ОТГ,  ІІ – Іршанська, ІІІ – Ушомирська;

- шахи – І місце – Коростишівська ОТГ, ІІ – Ємільчинська, ІІІ – Овруцька;

- настільний теніс – І місце – Ушомирська ОТГ,  ІІ – Ємільчинська, ІІІ – Пулинська ОТГ;

- шашки – І місце – Пулинська ОТГ, ІІ – Олевська, ІІІ – Хорошівська;

- футбол - І місце – Пулинська ОТГ.

У загальнокомандному заліку серед ОТГ місця розподілилися наступним чином:

І місце – Ємільчинська;

ІІ місце – Пулинська;

ІІІ місце – Ушомирська ОТГ.

Восени у Ворохті на Івано-Франківщині відбудеться першість України серед об’єднаних територіальних громад, де Житомирщину представлятиме Ємільчинська ОТГ.

Селищний голова Олександр Гаврилюк вдячний усім спортсменам, хто захищав честь Пулинської громади у цих змаганнях.

 

 « повернутися до списку новин