У Ялинівці відзначили День села

Дата: 18.08.2019 21:31

18 серпня Ялинівка, Юлянівка відзначали День села. Дитячі розваги, прибрана вишиваними рушниками сцена, веселі українські пісні, слова вітань, подарунки, щирі посмішки – надали святу яскравості та неповторності.

Фото без описуУ Ялинівку, де проводилось святкування, щоб привітати жителів сіл, завітали: Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк, депутат обласної ради Дмитро Кропачов, керівництво ТОВ «Ялинівка Нова» (орендарі місцевих земельних ділянок) та інші.

Фото без описуНа правах господаря зі святом присутніх привітав в. о. старости Ялинівського округу Ігор Перегуда. З вітальним словом виступив Олександр Гаврилюк, котрий нагородив Почесними грамотами, за багаторічну сумлінну працю, діловода округу Нілу М»янівську та завідувачку місцевим закладом культури Світлану Черниш.

Пісенним подарунком від Віктора Саюка стала пісня «Дорога до храму», яка дуже сподобалася глядачеві. Від Центру культури і дозвілля селищної ради В. Саюк вручив С. Черниш подяку.

Виступи місцевих аматорів, народного фольклорного колективу «Криниченька» перепліталися з врученням подарунків переможцям у номінаціях.

Подарунком від Пулинської селищної ради стала бензопила.

На завершення свята за підтримку Світлана Черниш висловила щиру вдячність селищній раді, інвесторам ТОВ «Ялинівка Нова», Галині Буравській, котра представила власні роботи декоративно-ужиткового мистецтва, та всім присутнім, що взяли участь у святкуванні.