Комісія завершила роботу

Дата: 16.08.2019 11:05

15 серпня комісія завершила свою роботу, побувавши в закладах освіти Очеретянського, Пулино-Гутського, Зеленополянського та Кошелівського старостинських округів. Поїздка носила рекомендаційний характер.

Цього дня члени комісії відвідали Вацлавпільську гімназію, Очеретянську та Чернявську філії ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст., Сколобівську ЗОШ І-ІІ ст., Кошелівську ЗОШ І-ІІІ ст. та заклади дошкільної освіти згаданих населених пунктів.

З усього видно, що педагогічні колективи старалися, приклали багато зусиль, аби їхні заклади освіти та прилегла до них територія мали належний вигляд та були забезпечені усім необхідним.

Начальник відділу освіти Наталія Опанащук зазначила, що це була не перевірка, а так званий звіт, адже державою виділено величезні кошти на розвиток освіти. Усі гарно спрацювали, а якщо і є дрібні зауваження, то до першого вересня вони будуть усунуті.