Підтримується порядок на кладовищі

Дата: 09.08.2019 12:17

Впорядкування кладовищ є нашою спільною турботою. Тим, хто відійшов у інший світ, байдуже, що робиться на їхніх могилах. Але ставлення живих до місць поховань давно стало мірилом людяності та моральності, незалежно від того, в якого Бога хто вірить і чи вірить взагалі.

Фото без описуВнаслідок сильних дощів цьогоріч Пулинське кладовище дуже заросло травою. Та все ж таки деякі могили прибрані, родичі чи знайомі це зробили. Є і такі, що обробили міжмогильну частину території засобами від бур’янів. А все решта – забур’янено.

Уже кілька днів під керівництвом інспектора з питань благоустрою селищної ради Валентини Кардаш на кладовищі ведуться роботи. «Наш працівник Валерій Черниш та іще двоє чоловіків, направлених Центром пробації в Пулинському районі, займаються скошуванням трави на кладовищі й прилеглій до нього території, – говорить Валентина Кардаш. – Є рідні, котрі проживають далеко від Пулин. Вони не можуть приїхати. А порядок на кладовищі треба підтримувати».