Ярмарок вакансій

Дата: 29.07.2019 11:14

25 липня в Пулинській районній філії Житомирського обласного Центру зайнятості (ЖОЦЗ) відбувся Ярмарок вакансій за участі представників Житомирського м’ясокомбінату. Зареєстрованим безробітним презентовано понад 10 різноманітних вакансій із заробітною платою від 8500 до 19000 грн.

Фото без описуРоботодавець здійснює безкоштовний підвіз працівників з Пулинського району, забезпечує спецодягом та харчуванням, надає житло в гуртожитку, гарантує повний соціальний пакет.

Шановні жителі громади, якщо ви чи ваші знайомі в пошуку стабільної роботи з гідною оплатою праці, звертайтесь до Служби зайнятості за більш детальною інформацією, чи відвідайте підприємство.

«Робота існує для тих, хто її шукає», - зазначають працівники Пулинської районної філії ЖОЦЗ.