Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Ялинівська «Криниченька» на «Лесиних джерелах»

На батьківщині Лесі Українки, у місті Новограді-Волинському, відбулося традиційне Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». Як завжди, Звягель підготував обширну програму, ставши на три дні центром літератури, поезії, пісні, декоративно-ужиткового мистецтва, місцем високого духовного спілкування талановитих та творчих людей України, гостей із далекого та близького зарубіжжя.

У рамках фестивальної програми в суботу організатори порадували святом української народної пісні «З народної криниці». Серед найкращих аматорських колективів області запрошення отримав фольклорний ансамбль «Криниченька» Ялинівського сільського клубу Центру культури і дозвілля Пулинської селищної ради.

Майже півгодинний виступ наших артистів був запальним і колоритним, а глядачі із задоволенням підспівували та підтанцьовували ялинівським аматорам. Від організаційного комітету колектив «Криниченька» та його керівник Світлана Черниш отримали подяку «…за підтримку українських традицій та розвиток пісенної творчості Поліського краю…».

Відділ гуманітарний Пулинської селищної ради« повернутися до списку новин