В таборі активного відпочинку

Дата: 18.07.2019 15:53

У Пулинському громадському та бізнес центрі діє щорічний табір активного відпочинку «Зміни життя на краще», де діти мають можливість не тільки відпочивати та весело проводити час, але і навчатись чогось нового.

Фото без описуДиректор центру Надія Сірик розповідає, що у таборі відпочиває 45 дітей, з якими займаються більше 20 волонтерів-наставників.

День починається з активної розминки на вулиці, після якої учасники табору діляться на групи і розходяться на заняття.

Фото без описуСпортивні заняття, під час яких є можливість порухатися, навчитися грати в командні ігри, проходять на вулиці.

На творчих заняттях з рукоділля діти мають можливість навчитися власноруч виготовляти сувеніри. Ще одним із занять є вивчення соціальних навичок. Адже саме вони допомагають бути успішними в школі, правильно виражати почуття та емоції, вирішувати конфлікти – одним словом бути асертивними (упевненими неагресивними, коли людина чітко усвідомлює власні права й цілі, але при цьому також враховує права й цілі інших; це конструктивний спосіб міжособистісної взаємодії, який дозволяє застерегти діалог від агресії та маніпуляції).

Щодня на заняттях, що проходять в ігровій формі, діти поглиблюють вивчення англійської мови.