Стартує конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Дата: 18.07.2019 09:43

Житомирська обласна рада розпочинає прийом документів для участі у щорічному конкурсі «Краща спортивна громада Житомирщини», ініціатором якого є голова обласної ради Володимир Ширма.

Фото без описуОргани місцевого самоврядування територіальних громад сіл, селищ, міст районного значення Житомирської області, які впродовж року були активними у спортивній сфері, можуть позмагатися у конкурсі та отримати фінансову винагороду на розвиток спорту в своїй громаді.

Для участі у конкурсі до 1 жовтня необхідно подати відповідні документи:

- заявку;

- інформацію про проведену роботу за період з 1 жовтня минулого року по 30 вересня поточного року;

- підтверджуючі фотографії щодо проведеної роботи;

- відгуки у засобах масової інформації (у разі наявності).

За І місце громада має можливість отримати  200 тис. грн, за ІІ місце – 150 тис. грн., за ІІІ місце – 100 тис. грн.

Усю необхідну інформацію про щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини» можна знайти у рубриці «Місцеве самоврядування».

Звертаємо увагу, що на 24-й позачерговій сесії обласної ради, яка відбулась 9 липня, внесено зміни у рішення обласної ради «Про обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Нагадаємо, що щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини» започатковано депутатами на 17-й сесії обласної ради 26 липня 2018 року.

Минулого року переможцями стали Баранівська, Городницька та Ємільчинська об’єднані територіальні громади.

Обласна рада