ЗВІТ З ПРОВЕДЕННЯ ЛОКАЛЬНОГО АНАЛІЗУ

Дата: 12.07.2019 12:47

В рамках програми «Успішні локальні громади» , яка здійснюється за сприяння фонду «Освіта для демократії»  ( Варшава, Польща), громадської організації «Наше поділля» ( Вінниця) та громадської організації «Точка доступу» Краматорськ)  на території громади  12 липня 2019 року ініціативною групою в складі  Макеєнка Олександра Івановича,  Тимощука Олександра Олеговича, Гузюк Олени  Володимирівни, Лонської Олени Олексіївни проведено  локальний аналіз на тему покращення благоустрою в місцях розміщення сміттєвих баків для збирання побутових відходів біля багатоповерхових будинків в смт. Пулини.

Під час проведення локального аналізу використовувався метод «Дослідницька прогулянка».

На самому початку дослідження ініціативною групою було визначено  дату та маршрут дослідницької прогулянки. Після цього  на сайті Пулинської громади, в мережі інстаграм та Дошках оголошень біля багатоповерхових будинків  була оприлюднена інформація про проведення даного дослідження із запрошенням долучитись до даного заходу жителів будинків.

12 липня дослідницьку прогулянку розпочато групою згідно зазначеного маршруту, де було представлено  учасників та інформовано членів громади   на тему дослідницької прогулянки і надано  інформацію про те що буде відбуватися із зібраною інформацією.

Кожне місце, де розміщені сміттєві баки, біля багатоповерхових будинків фотографувалося.

Далі зверталися із визначеними  запитаннями до учасників дослідження:

1.Як покращити благоустрій біля сміттєвих баків?

2.Чи потрібно змінити місце для збирання сміття ?

3. Як часто потрібно вивозити сміття ?

Всі відповіді учасників нотувалися.

В ході дослідження ініціативною групою встановлено наступне:

По першому питанню:

1.Працювати з людьми, щодо зміни їх кругозору щодо викидання сміття, укладання договорів на вивезення сміття (будинки по вул. М.Грушевського,51,49,  Панаса Мирного,4,2 та Шевченка 84,90,92,94);

2.Потреба у більшій кількості сміттєвих  баків (будинки по вул. Незалежності, 16, Шевченка, 73,75, провул Річний 5, 7, 7А, Шевченка, 152);

3.Встановити закриті сміттєві баки (будинки по вул. М.Грушевського,51,49,  Панаса Мирного,4,2 та Шевченка 84,90,92,94 Шевченка, 73,75, 152 провул. Річний 5, 7, 7А,);

4.Місця збирання побутових відходів обгородити (будинки по вул.. М.Грушевського,51,49,  Панаса Мирного,4,2 та Шевченка 84,90,92,94);

5. Працювати над питанням  роздільного збирання сміття  ( будинки по вул.. Незалежності, 16, Шевченка, 73,75,)

По другому питанню:

Потребує зміни місця, збирання побутових відходів будинки по вул. Шевченка 84,90,92,94

По третьому питанню:

Кількості разів вивезення сміття,  які визначені комунальною службою вистачає всім будинкам, окрім будинків по вул.  Шевченка 84,90,92,94.

Дослідницька прогулянка проводилася протягом 1 дня.