Земельній ділянці – надійного інвестора

Дата: 17.07.2019 10:40

Пулинською селищною радою подано заявку до Агенції Регіонального розвитку Житомирської області про участь у конкурсі щодо розміщення індустріального парку на території ОТГ. Фото без опису

Земельна ділянка площею 21,8 га знаходиться неподалік села Ягодинка. Дана ділянка приваблива своїм географічним розміщенням, так як розташована на відстані 2 км. від міжнародної автотраси Київ-Чоп. До ділянки є під’їзна дорога з твердим покриттям та можливість підведення водопостачання і водовідведення, проходять дві лінії електропередач.

«Ця земельна ділянка сільськогосподарського призначення, - говорить заступник селищного голови Олександр Макеєнко, - але цільове призначення у перспективі планується змінити на землі промисловості. Хочеться, щоб земельна ділянка запрацювала на повну потужність. Від цього будуть надходження до бюджету громади та додаткові робочі місця».