Безоплатна правова допомога – на місцях

Дата: 15.07.2019 15:19

На території Пулинської ОТГ неурядовою організацією «Сучасний формат» в Житомирській обл. розпочато впровадження Проекту, спрямованого на підвищення рівня доступу громадян до правосуддя та забезпечення прав людини через створення умов для використання внутрішнього потенціалу громад. Фото без опису

11 липня представником неурядової організації надано юридичні консультації громадянам с. Юлянівка. За словами старости Ялинівського округу Ігоря Перегуди, мешканці села зверталися стосовно земельних питань, оформлення спадщини, права власності та ін. 19 липня юрист працюватиме у Ялинівці.

Впровадження цього Проекту дає можливість людям економити свій час та кошти, на місцях отримувати безоплатну правову допомогу.