ПЛЕНЕР «ПУЛИНСЬКІ БАРВИ»

Дата: 15.07.2019 10:56

Уже другу неділю поспіль в живописних місцях нашої громади проходить пленер художників «Пулинського земляцтва». Писати картини в мальовничих куточках пулинщини зібралися Леонід Фесенко, Валерій Скрицький та Микола Грибан (м. Полтава).

На своїх полотнах художники зображають неймовірні пейзажі навколишніх сіл та привабливі краєвиди пулинського Полісся. Зокрема, 14 липня митці відвідали Ясенівку. На картинах ожило старе приміщення німецької школи, в планах – відтворити пензлем колишній німецький будинок, де тепер пасіка.

Як зазначила зберігач музейного фонду музею «Пулинські барви» Олена Загацька, результати пленеру будуть запропоновані жителям громади 24 серпня, під час святкування Дня Незалежності. На присутніх чекає справжній вернісаж учасників пленеру, де всі матимуть змогу оглянути та оцінити роботи митців.

Відділ гуманітарний Пулинської селищної ради