Дотації за молодняк ВРХ

Дата: 12.07.2019 11:52

Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА повідомляє, що 10 липня департаментом спрямовано спеціальну бюджетну дотацію за утримання молодняку ВРХ. Фото без опису

Дотацію нараховану на 01 травня цього року на відкриті особові (карткові) рахунки у відділеннях ПриватБанку, Райффайзен банку «Аваль», Укргазбанку, Креді Агріколь банку, Першому інвестиційному банку, ПАТ «А-Банку», ПАТ «Альфа банку».

У зв’язку з поданнями невірними рахунками фізичних осіб у відомостях про нарахування спеціальної бюджетної дотації по відділеннях Ощадбанку області, фінансування буде призупинено до 15 липня 2019 року для актуалізації рахунків.

В подальшому для нарахування спеціальної бюджетної дотації фізичні особи подають до сільських, селищних рад або ОТГ, довідки про відкриття поточних рахунків (карткових) у банківських установах, виданих 2019 роком