Проведено земельні торги

Дата: 11.07.2019 16:39

11 липня в приміщенні селищної ради приватною фірмою «ЮрЕкс» проведено торги у вигляді аукціону з продажу права оренди трьох земельних ділянок (окремими лотами), термін користування якими – 7 років.

Продажу підлягали такі земельні ділянки комунальної власності: у с. Нарцизівка (Зеленополянський старостинський округ) – 64,2351 га,  Пулино-Гута – 12,8 га, Чернявка – 25,4 га (Пулино-Гутський старостинський округ). Усі вони мають використовуватися для ведення товарного сільгоспвиробництва.

Згадані земельні ділянки придбали аграрії сільгосппідприємств «Деметра», «ОЛ. Агро Світ», «ILTA», що працюють на території Пулинської ОТГ.

Заступник селищного голови Олександр Макеєнко говорить, що продаж права оренди земельних ділянок сприяє значному надходження коштів до бюджету. На черзі продаж іще 13 земельних ділянок.