Для безпеки літніх канікул

9 липня в приміщенні районної ради з батьками та дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, відбувся профілактичний захід: «Безпека на воді» та «Техніка безпеки дітей під час літніх канікул». Метою зустрічі було проведення навчання з безпечної поведінки на водоймах, у побуті, запобігання дитячої бездоглядності.

Перед присутніми виступили начальник служби у справах дітей райдержадміністрації О.Д.Клименко, головний інспектор Пулинського районного сектору управління ДСНС України в Житомирській області Р. Р. Загурський, інспектор ювенальної превенції районного відділення поліції І.М. Таргонська та спеціаліст І категорії з питань захисту дітей відділу гуманітарного селищної ради Т.В.Андрійчук.

За інформацією Тетяни Андрійчук, проведено роз’яснювальну бесіду щодо необхідності постійного контролю за місцем перебування дітей під час літніх канікул, безпечного поводження з електроприладами, пічним опаленням. Батькам наголошено на виконанні належним чином своїх батьківських обов’язків.

По закінченню заходу усім дорослим та дітям було вручено пам’ятки з правилами поведінки на водоймах.