На Купала нічка мала

Дата: 09.07.2019 16:33

У Чернявці весело відгуляли одне із улюблених народних свят – Івана Купала. Все було традиційно: театралізоване дійство, хоровод навколо купальського вогнища, прикрашання Марени, таїнство із пусканням віночків та пошуки квітки папороті. Розваг вистачало.

Для присутніх працювала виїзна торгівля. Було людно і святково, бо ж зібралися не лише жителі Чернявки, а і навколишніх сіл. Приємним сюрпризом для всіх став виступ гостей – аматорського колективу «Червона калина» Староолександрівського СБК (керівник – Станіслава Цаплінська) та соліста Володимира Чернецького.

Із святом Івана Купала вітала староста Пулино-Гутського округу Тетяна Буковенко, а директор місцевого Булинку культури Світлана Грибан подякувала колегам-аматорам за неперевершену атмосферу свята.