8 липня – День сім’ї

Якого б віку і статусу не була людина, де б вона не жила і яких поглядів би не дотримувалася, вона потребує родини. Спочатку тієї, де народжується і росте, потім – тієї, яку створює сама і де ростить своїх дітей. Довіра, турбота, підтримка – ось з чим асоціюється це слово.

Свято сім’ї досить молоде і унікальне – його відзначають лише в Україні, і лише із 2012 року. Це свято припадає на День Петра і Февронії, покровителів сім’ї та шлюбу. Красива легенда про закоханих християн ввійшла в серця українців, ставши початком народження свята родини. Право кожного, кого він називатиме своєю сім’єю, але родина, що народилася з кохання – найміцніша.

Для всіх, хто має бажання дізнатися про свято більше; пережити історію кохання разом із Петром і Февронією; ознайомитись із літературними новинками та улюбленими творами про кохання в Пулинській селищній бібліотеці діє виставка до Дня сім’ї  «Сильна родина – сильна Україна».

Завітайте до бібліотеки. І бережіть свої родини!