Із засідання виконкому

Дата: 27.06.2019 10:44

26 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Пулинської селищної ради за участі представника поліції Оксани Радчук.

Членами виконкому розглянуті наступні питання про:

- стан злочинності та правопорядку на території Зеленополянського та Очеретянського старостинських округів;

- роботу КУ «Дитячо-юнацької спортивної школи» з організації спортивно-масової роботи серед дітей та молоді;

- стан роботи КПЗО «Центру дитячої та юнацької творчості» за 2018-2019 навчальний рік;

- план роботи виконавчого комітету селищної ради на III квартал 2019 року;

- стан проживання та виховання дітей в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Зі згаданих питань доповідали: дільничний офіцер поліції Оксана Радчук, директор ДЮСШ Роман Павлюк, директор Центру дитячої та юнацької творчості Оксана Василенко, секретар ради Олена Гузюк, провідний спеціаліст відділу гуманітарного Марина Остапчук.

На засідання виконкому також прибуло двоє матерів з сімей, що потрапили у складні життєві обставини. У присутності селищного голови, членів виконкому, в. о. старост Івановицького та Очеретянського округів матері пообіцяли виправити становище, на що їм дано термін – місяць.

Щодо роботи ДЮСШ та Центру дитячої та юнацької творчості селищний голова Олександр Гаврилюк зазначив, що є відчутні зміни: маємо гарні результати як у спорті, так і в хореографії.