ХАЙ ПОКОЛІННЯ ПАМ’ЯТАЄ

Дата: 21.06.2019 12:34

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні в бібліотеці Пулинської селищної ради діє виставка-память «Хай покоління пам’ятає».

Фото без описуДруковані матеріали, що представлені на вставці, присвячені безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з нацизмом, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах. Крім того, на виставці представлені твори письмеників, у творчості яких знайшла відображення тема Другої світової війни.

Вічна память полеглим на полі бою,
Честь і слава - живим героям!