Управління регіонального розвитку Пулинської райдержадміністрації запрошує до участі в семінарі

З метою надання практичної та методичної допомоги об’єктам господарювання, представникам малого і середнього бізнесу, фізичним особам-підприємцям та бажаючим займатися підприємницькою діяльністю, спеціалістам ОТГ 19.10.2019 р. о 10.00 год. у залі засідань Пулинської районної ради відбудеться інформаційно-консультативний семінар.

У його роботі братимуть участь спеціалісти департаментів агропромислового розвитку та економічної політики, праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, головного управління Пенсійного фонду України в області, обласної служби зайнятості, головного територіального управління юстиції в області.

Тематика семінару охоплює питання розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва, дотримання законодавства з праці, зайнятості населення, щодо виконання рішень суду та інших органів, пенсійного законодавства.

Участь у семінарі безкоштовна.

Тел. для довідок: (04131) 3-23-05; 3-21-62.