Шануй свого батька!

Україна тепер має офіційний День батька: його відзначають в третю неділю червня. Нарешті наші мудрі Ангели-охоронці – наші тата – теж вшановані на рівні держави. Та головне для них все ж наша любов і повага. Саме вони завжди були і є нашим надійним плечем і скромно залишалися в тіні, коли всі лаври за виховання дітей діставалися мамам.

До Дня батька в бібліотеці Пулинської селищної ради працівники Людмила Пашківська та Ольга Буланова підготували тематичну книжкову виставку, де представлена література про найголовнішу цінність нашого буття – родину, та твори, присвячені його величності – Батьку.

Тож не забудьте 16 червня поздоровити свого тата і дідуся, котрі чекають на гарні слова від дітей та онуків, а також всіх чоловіків, які носять горде звання «батька».

Відділ гуманітарний селищної ради.