Вступай до Збройних Сил України!

Дата: 11.06.2019 10:46

Нинішня складна ситуація на сході країні не залишає байдужим нікого. Захищати Вітчизну є священним обов’язком. Кожен військовослужбовець, вступаючи до Збройних Сил України, примножує обороноздатність нашої держави. Фото без опису

Військова служба за контрактом у десантно-штурмових військах ЗСУ гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні; соціальний пакет; збереження робочого місця; додаткові стимули (кар’єрне зростання, участь у міжнародних операціях з підтримки миру, виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для учасників ООС та їх сімей…).

Якщо раніше патріотизм був покликом серця, то зараз це обов’язок усіх, кому важлива доля країни та  власна доля.

Телефон для довідок: 0 800 500-051,  www.dshv.mil.gov.ua