МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСВА УКРАЇНИ

Дата: 11.06.2019 09:02

КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради

Код ЄДРПОУ 36083673

12001 смт. Пулини, вул. Героїв Небесної Сотні,13                           Тел. 3-16-07

Наказ № 29

від 31 травня 2019 року

Про створення комісії по списанню з балансу житлових будинків по вул. Шевченка, 73; 75; 152; вул. Панаса Мирного, 2; вул. Грушевського, 51; провул. Річний, 5; 7; 7а.

Відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 р. №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків» та рішення 17 сесії 7-го скликання від 30.05.2019 р. Пулинської селищної ради

НАКАЗУЮ

1. Створити комісію по списанню з балансу житлових будинків за адресою: смт Пулини по вул.  Шевченка, 73; 75; 152; вул. Панаса Мирного, 2; вул. Грушевського, 51; провул. Річний, 5; 7; 7а в наступному складі:

Голова – Цілик Сергій Володимирович, майстер КБП «Пулинський водоканал»;

Члени комісії : Бондар Тетяна Леонідівна, економіст КБП «Пулинський водоканал»;

Мартинчук Ангеліна Григорівна – бухгалтер відділу збуту КБП «Пулинський водоканал»;

Шлінчак Ірина Леонідівна – фахівець КБП «Пулинський водоканал».

1. Комісії здійснити огляд технічного стану будинків та за результатами огляду скласти відповідні акти про списання багатоквартирних будинків з балансу комунального багатогалузевого підприємства « Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради.

Термін – до 12 червня 2019 року.

1. Голові комісії передати акти, складені відповідно до п. 1; п. 2 даного Наказу, на погодження селищного голови Пулинської селищної ради та на затвердження начальнику КБП «Пулинський водоканал» Пулинської селищної ради.

Термін – до 15 червня 2019 року.

1. Фахівцю Шлінчак І. Л. здійснити заходи по інформуванню співвласників житлових будинків про прийняття рішення 17 сесії 7-го скликання від 30.05.2019 р. Пулинської селищної ради та прийняття даного наказу шляхом розміщення оголошень в житлових будинках та під’їздах на прибудинковій території житлових будинків згідно переліку п.1 наказу.

Термін – до 5 червня 2019 р.

1. Бухгалтеру відділу збуту Мартинчук А. Г. підготувати звернення до Пулинської селищної ради для розміщення на офіційному веб-сайті Пулинської селищної ради  смт Пулини інформації про списання житлових будинків з балансу підприємства та прийняття даного наказу.

Термін – до 10 червня 2019 р.

6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                    В.А. Черниш

тел.: 097-651-14-80.