Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Батьки новонароджених дітей отримують пакунки малюка

На Житомирщині молоді батьки продовжують отримувати для своїх новонароджених дітей пакунки малюка, що містять необхідний набір речей на перші місяці його життя. Такі набори видають у пологових будинках безкоштовноДо області цього року надійшло від Міністерства соціальної політики України понад 4 тисячі пакунків малюка.

 «В області всі новонароджені отримують пакунки малюка. Остання поставка таких дитячих наборів була у травні. Загалом за п’ять місяців поточного року видали 3 тис. 828 пакунків у пологових будинкахта 196 пакунків – у місцевих та районних управліннях соціального захисту населення», – зазначає директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець.

 Минулого року з вересня по грудень в області видали – 3 тис. 368 дитячих наборів. 

 Загалом, від початку запровадження пакунків малюка в Україні (з вересня 2018 року), на Житомирщині видали 7 тис. 392 пакунки малюка. Такі набори містять дитячі речі, предмети гігієни для дітей та породіллі, ковдру, матрац, іграшки та інші необхідні речі для догляду за дитиною в перший час. Також до пакунку малюка вкладали інформаційні матеріали для молодих батьків. За вересень-грудень 2018 року Житомирська область отримала від Міністерства 4125 пакунків малюка для соціальної підтримки материнства.

 Передбачається, що в цьому році до Житомирщини надійде 11 тисяч таких дитячих наборів.

 

 « повернутися до списку новин