На селищному стадіоні зіграно два футбольних матчі

2 червня на селищному стадіоні «Колос» смт Пулини зіграно два футбольних матчі. Учасників команд привітав селищний голова Олександр Гаврилюк.

Перша гра відбулася в 11 годині між ветеранами (40+) – командами «Фанат» (смт. Пулини) та «Ветеран» (с. Махнівка Вінницька область). Гра завершилася з нічийним рахунком 2:2.

Селищний голова привітав присутніх. Ветерану футбол Віктору Степанюку, з нагоди його 65-річчя, вручив Почесну грамоту, приз, футбольний м’яч з підписами учасників команди «Фанат».

В рамках чемпіонату району з футболу друга гра проведена о 16 годині між молоддю: командою ФК «Пулини» та «Вимпел» (с.Гута-Юстинівка). Поєдинок завершився з рахунком 4:2 на користь футболістів Пулинської ОТГ.