Свято Останнього дзвоника в Пулинській ЗОШ

Останній дзвоник – свято веселе і водночас сумне: закінчилося безтурботне дитинство і випускникам час вирушати у самостійне життя. 31 травня свято Останнього дзвоника відбулося в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ст.

На шкільному подвір’ї як завжди було людно та багато квітів. Привітати своїх дітей прийшли батьки, родичі.

До школи завітав і селищний голова Олександр Гаврилюк.

Свято відкрила директор закладу освіти Зоя Лисюк, котра привітала учнів. Молодшим – побажала змістовного та цікавого відпочинку, а випускникам – успішного ЗНО, гарних новин, миру та злагоди.

З вітальним словом до школярів та їхніх батьків звернувся і Пулинський селищний голова Олександр Станіславович, котрий вручив кращим учням подарунки.

Випускників також вітали батьки, перша вчителька, класні керівники. А шкільний ансамбль краплинка виконав пісеньку «Побажання».

На завершення свята випускникам та їхнім батькам прозвучав традиційний шкільний вальс.