Школа мистецтв відзначила своє 50-річчя

Дата: 26.05.2019 22:22

26 травня, у День свого золотого ювілею, школа мистецтв Пулинської селищної ради радо зустрічала усіх, хто прибув аби привітати викладачів та учнів зі святом, побажати їм натхнення та нових творчих успіхів.

Фото без описуНа свято завітали: депутат Верховної Ради України Володимир Литвин, селищний голова Олександр Гаврилюк, депутат обласної ради Тарас Собко, викладачі школи мистецтв, котрі протягом 50-и років прищеплювали своїм учням любов до музики, співу, хореографії, малювання.

Фото без описуПеред початком святкового концерту присутні відвідали зали заняття хореографією, художні класи, де учні школи мистецтв навчаються живопису, та побували у картинній галереї «Пулинські барви». Викладач художнього відділу Олена Рачкован та заслужений вчитель України Леонід Фесенко ознайомили з творчим доробком вихованців школи та художників-земляків.

Фото без описуА в залі Будинку культури тим часом збиралися жителі та гості селища. Присутніх привітав очільник Пулинської громади Олександр Гаврилюк, народний депутат Володимир Литвин, депутат обласної ради Тарас Собко.

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок у розвиток мистецької освіти Почесними грамотами селищної ради нагороджені викладачі: Світлана Северин, Лариса Кот, Любов Хорощук та директор Василь Бернацький.

Фото без описуДиректор школи мистецтв Василь Бернацький подякував меценатам за підтримку і допомогу.

У концертній програмі взяли участь хореографічні колективи «Непосиди» та «Грація», вокалісти та музиканти.